#EduSmartGrowth na Stadionie Narodowym

W minionym tygodniu czwartek i piątek były pracowitymi dniami z punktu widzenia projektów edukacyjnych Warszawskiego Instytutu Bankowości. W tych dniach odbywały się targi książki i mediów Vivelo na Stadionie Narodowym w Warszawie, w czasie których prezentowana była oferta edukacyjna Fundacji skierowana do nauczycieli. Podczas wydarzenia nie zabrakło również informacji na temat projektu EduSmartGrowth! 

Osoby zainteresowane odwiedzały nasze stoisko, na którym można było dowiedzieć się o założeniach projektu EduSmartGrowth oraz naszych dotychczasowych działaniach w ramach tego przedsięwzięcia. Nauczyciele otrzymali informatory, dzięki którym poznali sposoby, jak mogą włączyć się w ten projekt i skorzystać z jego darmowych zasobów, umożliwiając równocześnie uczniom dostęp do rzetelnej edukacji w obszarze ESG. 

Kilkuset nauczycieli otrzymało pakiety, w których znalazły się 2 książki, a także foldery i ulotki z ofertą edukacyjną Fundacji. Nauczyciele wzięli także udział w ankiecie, której celem było zbadania ich opinii na temat edukacji finansowej w Polsce. 

Z pewnością projekt EduSmartGrowth zawita również na kolejnych wydarzeniach w Polsce, dzięki czemu więcej osób będzie mogło się z nim zapoznać i skorzystać z jego możliwości. Zachęcamy do pobrania bezpłatnych pomocy edukacyjnych z naszej strony internetowej w zakładce „Materiały”. 

Powiązane wpisy